Zivotinje
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zivotinje

Za sve koji vole zivotinje
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  

 

 Beli stenac, mozda retriver

Go down 
2 posters
АуторПорука
Aleksandra
stalan clan
Aleksandra


Број порука : 52
Registration date : 21.05.2008

Beli stenac, mozda retriver Empty
ПорукаНаслов: Beli stenac, mozda retriver   Beli stenac, mozda retriver EmptySun Jun 22, 2008 6:02 pm

HOce neko da me usvoji???Ja ne znam sta me je snaslo, bio sam u nekoj rusevini sa batom i sekom (ostali bate i seke su svi uginuli, bilo nas je 7) i dosla je neka "zla" devojka i odnela me, jos me je i kupala dugo i prskala me nekim praskom....i sav sam se uplasio, ne znam cemu sve to...ali primecijem da sad vise ne smrdim i ne svrbi me vise nista i nije mi vise vruce i jeo sam cokoladu (za kuce)...sad pavam i za sada sam na sigurnom , ali bih voleo da me usvoji neko ko ce da me voli do kraja zivota!

Beli stenac, mozda retriver Hpim0010
OVDE sam skroz mokar
Beli stenac, mozda retriver Hpim0011

Ovde sam se osusio, pa sam sav ko pufna
Beli stenac, mozda retriver Hpim0012

Ovde sam umoran i pajkim
Назад на врх Go down
ikac
stalan clan
ikac


Број порука : 81
Registration date : 24.05.2008

Beli stenac, mozda retriver Empty
ПорукаНаслов: Re: Beli stenac, mozda retriver   Beli stenac, mozda retriver EmptyMon Jun 23, 2008 12:03 pm

Stence je prelepo,ja da nisam nasla mog Svrcu odmah bih ga uzela,ali nadam se da cete naci isto toliko dobrog gazdu kao sto sam ja!!! :D :D
Назад на врх Go down
Aleksandra
stalan clan
Aleksandra


Број порука : 52
Registration date : 21.05.2008

Beli stenac, mozda retriver Empty
ПорукаНаслов: Re: Beli stenac, mozda retriver   Beli stenac, mozda retriver EmptySat Jul 05, 2008 7:31 pm

Debeli je usvojen!
Назад на врх Go down
Sponsored content





Beli stenac, mozda retriver Empty
ПорукаНаслов: Re: Beli stenac, mozda retriver   Beli stenac, mozda retriver Empty

Назад на врх Go down
 
Beli stenac, mozda retriver
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Zivotinje :: Osnovno na forumu! :: Izgubio sam,nasao sam zivotinju!!!-
Скочи на: