Zivotinje
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zivotinje

Za sve koji vole zivotinje
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  

 

 Ovo je vise nepodnosljivo!

Go down 
4 posters
АуторПорука
Milos92
Admin
Milos92


Број порука : 104
Registration date : 02.04.2008

Ovo je vise nepodnosljivo! Empty
ПорукаНаслов: Ovo je vise nepodnosljivo!   Ovo je vise nepodnosljivo! EmptyFri Jun 27, 2008 12:28 am

U Begejcima je 18.6. poremećeni vlasnik psa vezao svog "ljubimca" u dvorištu i udarao ga kamenom po glavi sve dok mu oči nisu ispale! Ovaj užasan zločin zgrozio je prolaznike pa su prijavili slučaj policiji, ali za sada nije poznato da li je monstrum i priveden na saslušanje, kao što to Zakon nalaže. Pošto se pretpostavlja da je osoba mentalno retardirana, postoji mogućnost da ne bude kažnjena za ovaj užasan zločin protiv nedužnog i bespomoćnog bića, ali sva udruženja za zaštitu životinja bi trebalo da insistiraju da se taj bolesnik nađe u ustanovi za retardirane, jer mu je tamo mesto, a ne da se čeka da napravi nešto slično sa komšijama.

Pozivamo udruženja za zaštitu životinja da reaguju povodom ove vesti i da pošalju protesna pisma odgovornima u Begejcima.

Evo i podataka za kontakt: 023/821050, 023/821306, 023/821308 ili email: sozitiste@mgnet.co.yu, skupstina.zitiste@gmail.com .

Preuzeto sa www.svet-zivotinja.org
Назад на врх Go down
https://zivotinje.forumeiros.com
Schnauzer
Admin
Schnauzer


Број порука : 146
Локација : BG: Slavija/Vracar/Savski Venac
Registration date : 19.05.2008

Ovo je vise nepodnosljivo! Empty
ПорукаНаслов: Re: Ovo je vise nepodnosljivo!   Ovo je vise nepodnosljivo! EmptyFri Jun 27, 2008 12:15 pm

blink
Ne mogu da verujem da jos zivimo u kamenom dobu!!!!!!! Pa kako: Mozda je retardiran?????? NARAVNO DA JE RETARDIRAN KAD OVO RADI!!!!!!!!!!!!


Boze!!!!!! Ovom svetu stvarno treba help .... Treba ubiti tog coveka..... Kamenom dok mu ne ispadnu oci!!!!!! inv frfr .....

Nemam reci.... Sokirana sam..... Stvarno strasno.... A najstrasnije je sto ga nece kazniti!!!!!!..... Vladi treba napomenuti:

"Sta ako sledeci put ne bude pas nego dete....."

Strasno...... Ako ga ne zatvore, on ce to opet uraditi...... Ne, ne treba da ga zatvore, nego treba da ga strpaju u ludaru!!!!!!! Pa jel jeste retardiran? Jeste..... Treba mu profesionalna pomoc+ZATVOR, pa nek tamo sam sebi vadi oci!!!!!

Ja sam sa 12 godina pametnija od ovih budala iz vlade!!!
Назад на врх Go down
http://www.dzumbus.blogger.ba
Schnauzer
Admin
Schnauzer


Број порука : 146
Локација : BG: Slavija/Vracar/Savski Venac
Registration date : 19.05.2008

Ovo je vise nepodnosljivo! Empty
ПорукаНаслов: Re: Ovo je vise nepodnosljivo!   Ovo je vise nepodnosljivo! EmptyFri Jun 27, 2008 12:24 pm

Sad cu ja od njih da trazim odstetu........ Zabolela me glava od ovoga!!!!!! mad GRRR Idem da ih auuu pa ce da im treba help ..... I na kraju ce da zavrse ovako: inv
Назад на врх Go down
http://www.dzumbus.blogger.ba
ikac
stalan clan
ikac


Број порука : 81
Registration date : 24.05.2008

Ovo je vise nepodnosljivo! Empty
ПорукаНаслов: Re: Ovo je vise nepodnosljivo!   Ovo je vise nepodnosljivo! EmptyFri Jun 27, 2008 1:56 pm

Citala sam juce o ovome,i stvarno ne mogu da verujem na sta su "ljudi" spremni!Nekada bi mi manje bilo zao da se nesto desi coveku nego zivotinji,jer je covek tako odvratno i sebicno bice!!!!!!!!!!!!!!! mad
Назад на врх Go down
Schnauzer
Admin
Schnauzer


Број порука : 146
Локација : BG: Slavija/Vracar/Savski Venac
Registration date : 19.05.2008

Ovo je vise nepodnosljivo! Empty
ПорукаНаслов: Re: Ovo je vise nepodnosljivo!   Ovo je vise nepodnosljivo! EmptyFri Jun 27, 2008 7:06 pm

E ako sad nisam crkla na mestu, necu nikad!!!!!!!!! Moja drugarica, koja je navodno veliki ljubitelj zivotinja rekla mi je ovako:
"Anja, ti nisi normalna sto mislis da treba da ga stave u zatvor.... Pa to je samo jedan j****i pas!!! Mozda treba da ode nekoliko puta kod psihijatra, ali ne u ludnicu ili u zatvor! Ja tebe stvarno ne razumem.... Kako mozes da budes tako opsednuta zivotinjama? I to tvoje vegetarijanstvo, a sad i ovo....Ti stvarno ludis...."
Mislim da vecina "normalnih ljudi" misli ovako!!!
Назад на врх Go down
http://www.dzumbus.blogger.ba
ikac
stalan clan
ikac


Број порука : 81
Registration date : 24.05.2008

Ovo je vise nepodnosljivo! Empty
ПорукаНаслов: Re: Ovo je vise nepodnosljivo!   Ovo je vise nepodnosljivo! EmptyFri Jun 27, 2008 8:38 pm

Da,nazalost ,vecina "normalnih" ljudi misli tako,i nemoj to da te cudi!Naravno da kreten treba da ide u zatvor,pa pogledajte malo na kablovskoj za sta sve hapse ljude koji se ne staraju o svojim ljubimcima,pa tamo bi ovaj mentol dobio kaznu od 10 godina!E tako bi trebalo i ovde,ali ovo je siromasna drzava!U krajnjem slucaju,ako je vec retardiran,a opasan po okolinu,onda neka ga strpaju u ludnicu!!!!!!
P.S.Anja,svaka ti cast za vegeterijanstvo,ja ti skidam kapu jer bih jako volela da mogu to,ali ja mislim da ja ne mogu bez piletine!
Назад на врх Go down
Schnauzer
Admin
Schnauzer


Број порука : 146
Локација : BG: Slavija/Vracar/Savski Venac
Registration date : 19.05.2008

Ovo je vise nepodnosljivo! Empty
ПорукаНаслов: Re: Ovo je vise nepodnosljivo!   Ovo je vise nepodnosljivo! EmptyFri Jun 27, 2008 8:44 pm

ikac, hvala "za kapu"......
Ja se nadam da cemo uskoro uci u EU i da ce se stvari promeniti.... Valjda ce biti manje ovoga, vece kazne i pametniji ljudi!!!!!! kar
Назад на врх Go down
http://www.dzumbus.blogger.ba
ikac
stalan clan
ikac


Број порука : 81
Registration date : 24.05.2008

Ovo je vise nepodnosljivo! Empty
ПорукаНаслов: Re: Ovo je vise nepodnosljivo!   Ovo je vise nepodnosljivo! EmptyFri Jun 27, 2008 8:49 pm

Sad sam procitala ovaj post na forumu Zivotinjsko Carstvo:

sad me je pozvala jedna devojka i vristi na telefon!a nece nista da uradi.ljudi u njenom kraju su se skupili i sa motkama ,kamenicama su krenuli da lincuju pse na ulici!dok me je pozvala kaze da su poceli kamenom da ubijau jedno stene koje je cvilelo jer njihovi unucici ne mogu da spavaju!!
zvali su sluzbe niko nije hteo da dodje i krenuli su coporativno da ih ubiju motkama sve!!!
u pitanju je petlovo brdo,ulica petra jovanovica preko puta zfgrade 2a
jel zivi neko tamo da zove policiju hitno???da ode??

-----------------------------------------

Da li je moguce???????????????????????? mad
Назад на врх Go down
Schnauzer
Admin
Schnauzer


Број порука : 146
Локација : BG: Slavija/Vracar/Savski Venac
Registration date : 19.05.2008

Ovo je vise nepodnosljivo! Empty
ПорукаНаслов: Re: Ovo je vise nepodnosljivo!   Ovo je vise nepodnosljivo! EmptyFri Jun 27, 2008 9:49 pm

STRASNO!!!!!
Назад на врх Go down
http://www.dzumbus.blogger.ba
Aleksandra
stalan clan
Aleksandra


Број порука : 52
Registration date : 21.05.2008

Ovo je vise nepodnosljivo! Empty
ПорукаНаслов: Re: Ovo je vise nepodnosljivo!   Ovo je vise nepodnosljivo! EmptySun Jun 29, 2008 7:27 pm

Anja, "obicni, normalni" ljudi nikad nece razumeti nas vegatrijance i ljubitelje zivotinja. Moj rodjeni brat bi sigurno isto tako rekao da je to samo pas, i da covek ne treba da ide u zatvor.
Moja mama bi me razumela 100 posto, decko isto, i tata (i on je vege), ali za sve ostale koje poznajem sigurno bi mislili ( i misle ) da sam budala sto sam vege i sto smatram da ubica zivotinje treba ici u zatvor.
Tako da se ja uopste ne opterecujem time da objasnjavam ljudima zasto sam vege,i zasto treba voleti zivotinje, jer posle toga samo popizdim i nerviram se i pitam se kuda ide ovaj svet.
Evo jednog primera...Jedan drug mog decka mi maltene nonstop govori da nisam normalna i da sam budala i bla,bla...Jednom, kad sam setala Medu, nesto je rekao u fazonu da ga treba ubiti..moj decko mu je dobacio da moze da se ide u zatvor zbog toga, a ovaj odgovara mozes, ako te prijavi neka ovakva budala??!!!!!!Strasno.
Назад на врх Go down
ikac
stalan clan
ikac


Број порука : 81
Registration date : 24.05.2008

Ovo je vise nepodnosljivo! Empty
ПорукаНаслов: Re: Ovo je vise nepodnosljivo!   Ovo je vise nepodnosljivo! EmptyMon Jun 30, 2008 12:28 am

Ja znam da ovo nije problem samo kod nas u Srbiji,i znam da ce se uvek naci neka ovakva budala cak iako bi se uvele najrigoroznije kazne,ali takodje znam kad bi policija uhapsila bar 10 takvih psihopata da bi se ovakve stvari bar UPOLA smanjile!!!A i to pola je bitno,svaka spasena zivotinja od ovakvog nasilja je bitna!!! kar
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ovo je vise nepodnosljivo! Empty
ПорукаНаслов: Re: Ovo je vise nepodnosljivo!   Ovo je vise nepodnosljivo! Empty

Назад на врх Go down
 
Ovo je vise nepodnosljivo!
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Zivotinje :: Osnovno na forumu! :: Prava zivotinja! :: Vesti-
Скочи на: