Zivotinje
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zivotinje

Za sve koji vole zivotinje
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  

 

 Moja chudowishta.....

Go down 
+2
Milos92
Schnauzer
6 posters
Иди на страну : Previous  1, 2
АуторПорука
Happy Guinea Pig
Novi clan
Happy Guinea Pig


Број порука : 35
Age : 30
Локација : Pancevo
Registration date : 09.06.2008

Moja chudowishta..... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Moja chudowishta.....   Moja chudowishta..... - Page 2 EmptySun Jul 13, 2008 6:13 pm

Meni bas deluje ql :D
A sto Luche nevodis ? blink
Назад на врх Go down
http://www.prasici.5forum.net
Schnauzer
Admin
Schnauzer


Број порука : 146
Локација : BG: Slavija/Vracar/Savski Venac
Registration date : 19.05.2008

Moja chudowishta..... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Moja chudowishta.....   Moja chudowishta..... - Page 2 EmptySun Jul 13, 2008 9:05 pm

Super joj je u torbi..... Danas na izletu joj nista nije falilo.... Sama je usla u torbu kad smo bili u restoranu..... Ne vodim Luche jer jos ne zna da se ponasa...
Назад на врх Go down
http://www.dzumbus.blogger.ba
Aleksandra
stalan clan
Aleksandra


Број порука : 52
Registration date : 21.05.2008

Moja chudowishta..... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Moja chudowishta.....   Moja chudowishta..... - Page 2 EmptyMon Jul 14, 2008 5:10 am

, ali Jadna luche, pa sta ima veze sto je blesava, pih, ni moja moja Mala nema pojma, kao naucena je svasta*(dodji, sedi, lezi, daj sapu, fuj to, okreni se....),ali mnogo laje na ljude unaokolo, kad joj kazem dodji, pravi se blesava,kao ne cujem te/ne znam ja sta ti hoces... ako je vodimo negde samo nam skace svima po glavama (bukvalno, popne se na sediste od pozadi i preko glave preskoci u krilo), ali ja obozavam da je vodim, jako je srecna kad je ceo dan napolju! :D
Назад на врх Go down
Aleksandra
stalan clan
Aleksandra


Број порука : 52
Registration date : 21.05.2008

Moja chudowishta..... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Moja chudowishta.....   Moja chudowishta..... - Page 2 EmptyMon Jul 14, 2008 5:12 am

E, a jel to ona rasa iz Asteriksa i Obeliksa???
Ali mnogo je slatka kuca, onako mala za poneti, mekana brkata...
Назад на врх Go down
ikac
stalan clan
ikac


Број порука : 81
Registration date : 24.05.2008

Moja chudowishta..... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Moja chudowishta.....   Moja chudowishta..... - Page 2 EmptyMon Jul 14, 2008 11:40 am

Luche i Kiki su prelepe!
A sto se tice ponasanja,mislim da nijedan pas nece da slusa u potpunosti kad je u novom okruzenju,jer se pravi vazan,bar je tako kod nas! :D Jao,ovaj moj ludak obozava da se vozi kolima,samo gleda kroz prozor i uziva...
Назад на врх Go down
Schnauzer
Admin
Schnauzer


Број порука : 146
Локација : BG: Slavija/Vracar/Savski Venac
Registration date : 19.05.2008

Moja chudowishta..... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Moja chudowishta.....   Moja chudowishta..... - Page 2 EmptyMon Jul 14, 2008 1:01 pm

Luche je kod moje babe, a baba ne voli da pustamo Luche, da se igra sa velikim psima...... I tako preteruje....... E sad, kako ja babi da dokazem da Luchetu nece nista biti i da nece da bezi? help
Назад на врх Go down
http://www.dzumbus.blogger.ba
Schnauzer
Admin
Schnauzer


Број порука : 146
Локација : BG: Slavija/Vracar/Savski Venac
Registration date : 19.05.2008

Moja chudowishta..... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Moja chudowishta.....   Moja chudowishta..... - Page 2 EmptyTue Jul 15, 2008 8:27 pm

Ja umirem..... Kiki nesto nije dobro, boli je sapa, a vet, ko za inat danas ne radi! Sutra rano ujutru ide na pregled! A jadna, ceo dan lezi, a napolje moram da je iznesem, do prvog drveta, ona tu obavi nuzdi, i opet je odnesem do stana. Ne moze sa fotelje da sidje. Ali ne cvili i moze da se osloni (znaci nije prelom), a nije joj nista ni uslo (popino prase) jer nema gnoj, a i ne cvili kad joj rukom prelazim preko noge.... Moguce je da je reumaticno...... Ali ne znam...... cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry
Назад на врх Go down
http://www.dzumbus.blogger.ba
Aleksandra
stalan clan
Aleksandra


Број порука : 52
Registration date : 21.05.2008

Moja chudowishta..... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Moja chudowishta.....   Moja chudowishta..... - Page 2 EmptyWed Jul 16, 2008 12:12 am

Polako, dobro da je tako nesto - sapa/noga, nego da je iznutra neki virus koji moze da je ubije ili da jednostavno oboli od starosti i......Srecno, mislim da ce biti sve u redu.
Назад на врх Go down
ikac
stalan clan
ikac


Број порука : 81
Registration date : 24.05.2008

Moja chudowishta..... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Moja chudowishta.....   Moja chudowishta..... - Page 2 EmptyWed Jul 16, 2008 12:18 am

Bice sve ok,cim ona ne reaguje puno na to ,samo sutra kod veta i to je to...Javljaj nam!!
Назад на врх Go down
Schnauzer
Admin
Schnauzer


Број порука : 146
Локација : BG: Slavija/Vracar/Savski Venac
Registration date : 19.05.2008

Moja chudowishta..... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Moja chudowishta.....   Moja chudowishta..... - Page 2 EmptyWed Jul 16, 2008 11:45 am

Evo sad sam se vratila od veta! Kiki je sad mnogo bolje, izgleda da je malo izvrnula nogu..... Treba samo da miruje 7 dana.....
Назад на врх Go down
http://www.dzumbus.blogger.ba
Sponsored content





Moja chudowishta..... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Moja chudowishta.....   Moja chudowishta..... - Page 2 Empty

Назад на врх Go down
 
Moja chudowishta.....
Назад на врх 
Страна 2 of 2Иди на страну : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Moja kuca!!!:))))

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Zivotinje :: Psi :: Moj pas!-
Скочи на: